Language switcher

Sa oled siin

Lennuamet

Lõõtsa 5,
Ülemiste City,
11415 Tallinn

  • Telefon:(+372) 610 3500
  • Faks:(+372) 610 3501
  • E-post:ecaa@ecaa.ee
Kliki kaardil, et vaadata Google Maps rakenduses
Kliki pildil, et näha suuremalt

Lennuamet on avatud
E-R kell 9:00-16:00

Kohtumise aja palume eelnevalt järelevalveametnikuga kokku leppida

Parkimine:
Parkimine Ülemiste Citys  on tasuline. Ülemiste City linnakus asuvad suured autoparklad (parkimisala EP 90), mis mahutavad kokku ligi 2000 sõiduautot. Valukoja parkimismajas (Valukoja 4C) on parkimiskohti 281 autole.

Põhja ja Lõuna parkimisalad (EP 90):
2 h – TASUTA (fikseerides parkimisaja alguse parkimiskellaga või paberil)
30 min – 0,5 EUR
24 h – 3 EUR

Hoonete lähiümbruses asuvad tasulised parkimisalad (EP 35):
15 min – TASUTA (fikseerides parkimisaja alguse parkimiskellaga või paberil)
30 min – 1 EUR
24 h – 6 EUR

Parkimine Valukoja parkimismajas (Valukoja 4C):
Esimesed 15 min – TASUTA
Iga alustatud 30 minutit – 1 EUR
24 h – 13 EUR
Ööpäevaringne kuukaart – 80 EUR
Kaotatud pileti tasu – 16 EUR

Kontaktid

Peadirektor ja otsealluvad

Nimi Asukoht Telefon E-post
Kaupo Toodu lennutegevuse osakonna juhataja peadirektori ülesannetes 6103575 kaupo.toodu@ecaa.ee
Mari Reinfeldt õigusnõunik 6103587 mari.reinfeldt@ecaa.ee
Anastasia Levin õigusnõunik 6103560 anastasia.levin@ecaa.ee
Tiina Ester lennundusohutusnõunik 6103592 tiina.ester@ecaa.ee
Anni Adamson juhtimissüsteemide vaneminspektor 6103583 anni.adamson@ecaa.ee

Üldosakond

Nimi Asukoht Telefon E-post
Marelle Pihlak osakonna juhataja 6103589 marelle.pihlak@ecaa.ee
Karolina Miidel dokumendi- ja teabehalduse spetsialist 6103566 karolina.miidel@ecaa.ee
Tiina-Mae Kuusik finants-haldusspetsialist 6103582 tiina-mae.kuusik@ecaa.ee

Lennutegevuse osakond

Nimi Asukoht Telefon E-post
Kaupo Toodu lennutegevuse osakonna juhataja peadirektori ülesannetes 6103575 kaupo.toodu@ecaa.ee
Liina Kalm vaneminspektor 6103573 liina.kalm@ecaa.ee
Anne-Ly Käi vaneminspektor 6103574 anne-ly.kai@ecaa.ee
Kersti Lea vaneminspektor 6103578 kersti.lea@ecaa.ee
Andres Peterson vaneminspektor 6103584 andres.peterson@ecaa.ee
Karl Rattassep vaneminspektor 6103571 karl.rattassep@ecaa.ee
Kadri Tusis vaneminspektor 6103585 kadri.tusis@ecaa.ee

Lennundustehnika osakond

Nimi Asukoht Telefon E-post
Kalle Allikson vaneminspektor 6103572 kalle.allikson@ecaa.ee
Räni Kruuse vaneminspektor 6103565 rani.kruuse@ecaa.ee
Imbi Ots vaneminspektor 6103569 imbi.ots@ecaa.ee
Igor Siimon vaneminspektor 6103586 igor.siimon@ecaa.ee

Lennuliiklusteeninduse ja lennuväljade osakond

Nimi Asukoht Telefon E-post
Eve Härm osakonna juhataja 6103562 eve.harm@ecaa.ee
Andres Lainoja vaneminspektor 6103590 andres.lainoja@ecaa.ee
Keijo Lillo vaneminspektor 6103588 keijo.lillo@ecaa.ee
Kea Toi vaneminspektor 6103563 kea.toi@ecaa.ee
Ilona Soitu vaneminspektor 6103564 ilona.soitu@ecaa.ee
Diana Krotova vaneminspektor 6103591 diana.krotova@ecaa.ee

Lennundusjulgestuse osakond

Nimi Asukoht Telefon E-post
Martin Kiuru osakonna juhataja 6103568 martin.kiuru@ecaa.ee
Dagmar Agu-Kruusmaa vaneminspektor 6103581 dagmar.agu-kruusmaa@ecaa.ee
Ragnar Koemets vaneminspektor 6103561 ragnar.koemets@ecaa.ee