Language switcher

Sa oled siin

Lennuameti peadirektor avas 16.-18.10 Tallinnas toimuva lennundusohutuse sümpoosioni 2. päeva

Lennuameti peadirektor Kristjan Telve avas täna Tallinnas Eesti eesistumise raames toimuva Euroopa Komisjoni ja Rahvusvahelise Tsiviillennunduse Organisatsiooni (ICAO) poolt korraldatava kõrgetasemelise lennuohutuse sümpoosioni teise päeva.

Kristjan Telve märkis, et lennundusohutuse tagamiseks on vajalik koostöö ja  info jagamine kõigi osapoolte vahel, nii lennundusettevõtete kui järelevalveasutuse vahel, nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt. Lisaks tuleb kogu sektoril keskenduda üha enam tehnoloogia arengule ja sellega seonduvalt ka  turvalisuse tõstmisele. „Lennundusohutus ja lennundusjulgestus on ühe mündi kaks külge, mida tuleb vaadata käsikäes“ ütles Telve.

3 päeva jooksul arutletakse lennundusohutuse hetkeseisu Euroopas ja maailmas. Lisaks keskendutakse erinevatele väljakutsetele, mis lennundusohutuses ees seisavad ning vaadatakse ka tulevikku.

Üritusel on osalejad peamiselt Euroopast, kuid osalejaid on ka laiemalt üle maailma. Esindatud on nii riiklikud ja järelevalveasutused kui erinevad lennundussektori ettevõtted.

Veel uudiseid samal teemal

18.02.2019

Piirangud mehitatud ja mehitamata õhusõidukite käitamisele 23.-24.veebruaril seoses Eesti Vabariigi 101. aastapäeva Kaitseväe paraadiga Tallinna Vabaduse väljakul ja Eesti Vabariigi aastapäeva vastuvõtuga rahvusooperis Estonia

24. veebruaril toimuvad Tallinnas Vabaduse väljakul Eesti Vabariigi 101. aastapäeva puhul Kaitseväe paraad ja Eesti Vabariigi aastapäeva vastuvõtt rahvusooperis Estonia. Paraadi peaproov toimub Vabaduse väljakul 23. veebruaril.

13.04.2018

Valminud on 2017. aasta ohutuskokkuvõte

Oleme koostanud 2017. aasta ohutuskokkuvõte (PDF), kus anonüümsel ja koondatud kujul on analüüsitud teavitatud juhtumeid ning trende.